Lékárna Na Fryštátské  Karviná-Fryštát
596 321 652

Cemio Kamzík 60+30 kapslí

Cemio Kamzík 60+30 kapslí

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3939338

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
419
Cena obvyklá:461
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

SOUTĚŽ O 10 POBYTŮ ALL INCLUSIVE NA 6 DNŮ PRO DVA.

Cemio Kamzík je doplněk stravy ve formě kapslí s unikátní kombinací 2 nativních kolagenů NCI, NCII a vitamínu C. Cemio Kamzík je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje kombinaci kolagenu ve formě NCI (přirozený kolagen typu I), NCII (přirozený kolagen typu II) a vitaminu C. 

Patentově chráněná kvalita zpracování kolagenu CollPure zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek.

Je určen všem, kdo chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát: lidé nadměrně zatěžující klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), starší lidé, starší děti a dospívající mládež v období růstu. Chrupavky, vazy i šlachy se neustále přirozeně obnovují. V tom jim pomůže Cemio Kamzík, který obsahuje vitamín C - podporuje normální tvorbu kolagenu v organismu a dobrý stav kloubních chrupavek.

Tvar a velikost kapslí byly navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší komfort při polykání. Pro maximální využitelnost a ochranu kolagenu v organismu, je kapsle potažena speciálním prokolagenním obalem Protecaps. Kapsle jsou navíc vyrobeny moderní technologií disperze účinné látky do oleje, která zajišťuje vysokou biologickou dostupnost, tj. maximální využití účinné látky v organismu.

Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Balení obsahuje 90 kapslí.

Dávkování a způsob užití: Doporučená dávka je pouze jedna kapsle kdykoliv během dne, lépe ráno po probuzení. Doporučená doba užívání je minimálně 2 měsíce. Pro dosažení trvalého efektu je vhodné trvalé užívání. 

Složení: Obsah složek v denní dávce (= 1 kapsle): Nativní kolagen NC I 16 mg, Nativní kolagen NC II 20 mcg, Vitamin C 20 mg (25 %*). Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný).

Země původu primárních složek se liší od země původu přípravku.

* RVH = referenční výživová hodnota.

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
461 s dph
Vaše cena:
419 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3939338

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: