Lékárna Na Fryštátské  Karviná-Fryštát
596 321 652

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 100+50ml

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 100+50ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 2877117

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
12730
84,90 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:140
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI byl vyvinut speciálně pro potřeby dětského organizmu, má výbornou chuť a je vhodný pro děti od 1 roku. STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALICUM a beta-glukanů, s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle a nachlazení:

  • ulevuje při kašli a škrábání krku (1,3,4,5,6)
  • zklidňuje podrážděný krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5) - omezuje tvorbu hlenu (5)
  • pomáhá při nachlazení (2,4) - posiluje obranyschopnost (1,2,6).

Sirup je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin). Sirup je vhodný pro dospělé.

Vysvětlivky: (1)jitrocel, (2)šípek, (3)mateřídouška, (4)bazalka, (5)sléz maurský, (6)selen.

Dávkování: Na 10 kg tělesné hmotnosti se užívá 2krát denně 2,5 ml sirupu, nejlépe ráno po snídani a večer před spaním. Po užití se doporučuje půl hodiny nejíst a nepít. Dlouhodobé užívání přispívá k normální funkci imunitního systému, proto se doporučuje pokračovat v užívání také po odeznění obtíží.

Příznaky: STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI obsahuje jedinečnou kombinaci bylinných extraktů, jejichž účinek nastupuje podle aktuální fáze kašle. Sirup je tedy vhodný jak na suchý, tak i vlhký kašel.(1,2,3,4,5,6)Jako jediný bylinný sirup obsahuje také unikátní beta-glukany.

Složení přípravku

  • Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata) zklidňuje dutinu ústní a krk, poskytuje úlevu pro podrážděný krk a hltan, má zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.
  • Extrakt šípku (Fructus cynosbati) pomáhá ulevit od nachlazení, podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, přispívá k dobré fyzické kondici.
  • Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum) zklidňuje dutinu ústní a krk, ulevuje od škrábání v krku a hltanu, má zklidňující a příznivé účinky na hltan a hlasivky.
  • Extrakt bazalky (Ocimum basilicum) pomáhá při nachlazení, ulevuje při kašli a škrábání v krku.
  • Extrakt slézu (Malva mauritiana) pomáhá přírodní cestou zmírnit kašel a pálení v krku, podporuje vykašlávání.
  • Selen přispívá k udržení normální funkce imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek je určen pro děti od 1 roku. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Obsahuje zbytkové množství alkoholu.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 3 měsíců.

Doplněk stravy

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
140 s dph
Vaše cena:
12730 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2877117

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: