Lékárna Na Fryštátské  Karviná-Fryštát
596 321 652

BigBao bio baobabový olej 100 ml

BigBao bio baobabový olej 100 ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 3381655

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
55040
Cena obvyklá:605
Ušetříte:9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

BIO BigBao baobabový olej je přírodní olej nejvyšší certifikované bio kvality, který je určen k ošetření obličeje a pokožky celého těla.Za studena lisovaný Baobabový olej ze semen stromu Baobabu intenzivně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky, navrací pokožce pružnost a přispívá k její regeneraci.

Baobabový olej v sobě spojuje to nejlepší ze síly, odolnosti a krásy stromu Baobabu. Je unikátní vysokým podílem kyseliny palmitové s intenzivním regeneračním účinkem na pokožku a obsahem kyseliny linolové, zvyšující pružnost pleti. Kyselina linolová rovněž intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou kožní bariéru, odpovědnou za obranyschopnost pleti vůči projevům stárnutí. Baobabový olej je bohatý na obsah antioxidačního vitamínu C, který minimalizuje vrásky, pigmentové skvrny a další známky stárnutí pleti.

Použití: Používejte denně na pleť nebo pokožku. Při aplikaci v oblasti obličeje a dekoltu pokožku nejdříve odličte, aby mohl baobabový olej působit přímo na kožní buňky. Do čistých dlaní vstříkněte malé množství oleje a aplikujte na pokožku. Krátkou mikromasáží vklepáváním můžete zefektivnit působení přípravku. Doporučujeme nechat BigBao působit v průběhu noci a ráno před nanesením make-upu pleť opláchnout či tonizovat pleťovou vodou. Při použití na tělo olej opět v menším množství vstříkněte do dlaní a následně důkladně vetřete do pokožky.

Balení: 100 ml

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Baobabový olej tuhne při teplotě okolo 15 °C a nižší. Tento jev je známkou přírodnosti a kvality produktu. Při vstříknutí do dlaně olej okamžitě reaguje s teplotou pokožky a mění konzistenci na kapalnou. Olej BigBao je opatřen speciálně upravenou lahvičkou, která umožňuje aplikaci v tekutém i tuhém stavu baobabového oleje. Nepoužívejte při přecitlivělosti na obsaženou složku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě kolem 20 °C na suchém a tmavém místě.

Kosmetika.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
605 s dph
Vaše cena:
55040 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3381655

Produkt je dočasně nedostupnýProdukt se dále nachází v těchto kategoriích: